Novinky
Aktuálně
Události
Stížnosti Štrasburk
Právo
Judikatura
Rukověť kverulantova
Hledám své dítě
Rodinné právo
Dokumenty
Syndrom zavrženého rodiče
Střídavá péče
Film "Střídavka"
Literatura
Publicistika
Časopis
Číslo 1/94
Našim dětem
Přemýšlej
Maminkám
Fotoarchiv
Odkazy
Sponzorům
Skála hrůzy
Klub Střídáček

Justiční kanál
 
Diskusní fórum



TOPlist

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU CR

Volební hlasy pro Jiřího Fialu

Luboš Patera

Milí přátelé,

po setkání s mnohými z Vás a dalšími rodiči a rodinnými příslušníky mohu tvrdit, že likvidace rodinných vztahů mezi dětmi a rodiči či prarodiči hrozí doslova každému, bez ohledu na jeho sociální postavení a nebo politické názory. V předvolebním čase se sice podporou rodin zaklíná kdejaký politik, jde však vesměs jen o vyčpělé fráze a hloupá hesla. Tátům v českých zemích a jejich psychicky, sociálně a morálně devastovaným dětem nepomůže ani to, útočí-li hystericky Ministerstvo práce a sociálních věcí(!) proti závazku českého "právního" státu dodržovat mezinárodní smlouvu u únosech dětí; jim i prarodičům, kteří jsou státní rodinnou politikou otevřeně okrádáni o děti a vnoučata, musí znít jako další výsměch, pokud ministr zahraničí hodlá za peníze daňových popplatníků vyslat pověstnou "českou učitelku" nikoliv za žraloky na Jadran, ale přes půl světa do Argentiny, aby se vměšovala do rodinného života tamního otce a jeho dětí, jejichž rodinné vztahy jsou argentinským státem na rozdíl od státu českého skutečně chráněny.

K tomu všemu je ještě uvězněn Ing. Jiří Fiala, jeden z občanů, kteří aktivně vyžadují změny neudržitelných poměrů v opatrovnickém soudnictví. Důvody jeho věznění jsou absurdní: urážka majestátu některých soudkyň a dalších struktur, které mu již dlouhé roky s potěšením působí příkoří a utrpení. Pan Fiala je ovšem také kandidát Strany zdravého rozumu v letošních volbách do Poslanecké sněmovny. A právě tato strana a její předseda, pan Petr Hannig, se pana Fialy neohroženě zastává. Nebojí se ani vložit do svého volebního programu požadavek na faktické naplnění práva každého rodiče vychovávat své děti. Strana zdravého rozumu je v tomto směru výjimkou. Ano, je to strana bez stamilionových státních dotací, bez dalších milionů štědrých sponzorů a bez mediální podpory. Její šance na výrazný volební úspěch jsou malé, podpořit ji přesto může každý z nás.

Můžeme totiž svým volebním hlasem demonstrovat odpor proti prohnilým poměrům v české justici! Hlasem pro Stranu zdravého rozumu můžeme vyslovit podporu neprávem vězněnému Jiřímu Fialovi jako symbolu statečného občanského postoje, který se nesmiřuje s panujícím zlem. Můžeme svým hlasem demonstrovat naši vůli nepřipustit další rozklad základů společnosti nezodpovědností a přízemním myšlením několika stovek opatrovnických soudkyň. Ukažme, že pan Fiala se spravedlivě nebouří jen sám za sebe, ale i za každého z nás, za naše děti i vnoučata.

Zdržme se protentokrát svých sympatií k těm či oněm ideovým a politickým proudům a nebo svého nevyužívání volebního práva a pokusme se ovlivnit vývoj naší země. Naše hlasy mohou opravdu vyjádřit: "A dost!" Jsou nás totiž skutečně statisíce!

Vysvětleme svým blízkým, přátelům a známým, že také oni mohou naší společné věci pomoci. Volební hlas pro Jiřího Fialu a Stranu zdravého rozumu je hlasem pro zachování přirozenosti lidského a rodinného života, pro zachování základních lidských hodnot, je hlasem proti právní zvůli, proti podvodům a lžím šířeným ze soudních síní jménem republiky.

Šiřte prosím tuto výzvu dále!

Luboš Patera
zmocněnec sdružení Spravedlnost dětem info@iustin.cz, www.iustin.cz

Další informace: www.justicetv.cz, www.k213.cz, www.szr.cz, www.szrozumu.cz


Našli jste potřebné informace a inspiraci? Provoz těchto stránek i další aktivity sdružení Spravedlnost dětem můžete podpořit sponzorským darem.

Za podporu děkujeme.

Tato stránka je vytvořena a hostována společností dbPro. Šíření obsahu s uvedením zdroje vítáno.